Перший український бренд SUP

3 роки бездоганної репутації та більше 1000 задоволених користувачів в Україні та за її межами.

Обери свій SUP
Slider

Програма передзамовлення 2021

У Вас є можливіть отримати вигідні знижки від Вашого улюбленого бренду ще в цьому році

В лінійці моделей наступного сезону надувні турингові та прогулянкові SUP, виготовлені з двохшарового матеріалу Drop-Stich найвищої якості. 

Для пунктів прокату та веслувальних клубів пропонуємо спеціальні умови, Ваш бізнес зростатиме разом з нами. 

Програма передзамовлення триватиме до 29-го жовтня 2020 року. Отримати Ваше замовлення Ви зможете в березні 2021-го року, до початку наступного сезону SUP.

Rapid – це єдиний бренд на українському ринку, який надає своїм клієнтам можливість обрати індивідуальні комплектації. Ми єдина в Україні компанія, яка має власну виробничу базу, постійний склад запчастин та резервний гарантійний склад.

Rapid — перший український бренд SUP

🔻 Розробка і Контроль: Сап-дошки Rapid розробляються в Україні та виготовляються в КНР з високотехнологічних матеріалів найвищої якості, та проходять подвійний контроль якості: в Китаї та в Україні

🔻 Гарантія і Сервіс: Надаємо  2 роки гарантії для всіх продуктів на відсутність виробничих дефектів, із заміною, в разі необхідності, а також здійснюємо повний гарантійний та післягарантійний сервіс на власних виробничих потужностях в Україні

🔻 Досвід: Ми пишаємось тим, що Rapid SUP має 3 роки бездоганної репутації та більше 1000 задоволених користувачів в Україні та за її межами.

Rapid Team - Професійна спортивна команда

Rapid Team професійна інтернаціональна спортивна команда, яка бере участь у світових і національних змаганнях із SUP-перегонів та SUP-серфінгу.

11 Спортсменів

15 Змагань