fbpx

Шукаєте щось нове? Познайомтеся із SUP-йогою!

Із дня в день, із сезону в сезон SUP стає все популярнішим, пускаючи коріння по світу та завойовуючи заслужену популярність і в Україні. Але чи чули ви про новий та мегапопулярний мікс із двох видів спорту  – SUP-йогу? Йога на воді – саме так охрестили його фанати, яких стає все більше. Що собою представляє цей вид спорту? Чим він унікальний? Чим корисний саме для вас? Нижче ми розглянемо все те, що може вас зацікавити і дамо відповіді на запитання.

Що таке #SUP-йога?

SUP-йога – це асана, яка практикується на дошках, завдовжки 3.5-3.7 метрів, на гладкій воді. Це може бути і дзеркальна поверхня озера, і тиха річка, океан чи навіть басейн. Любителі цього виду йоги зазначають, що її особливість в легкому та приємному відчутті свободи. Дійсно, зі свого досвіду можу сказати, що кожен рух на борді супроводжується відчуттям спокою та внутрішньої рівноваги. Тут байдуже ідеально чи ні зроблений той чи інший рух. Важливий сам процес і насолода від нього.

Можливо, це саме те, що Ви шукали?

7 причин зайнятися SUP-йогою
Традиційна спортивна йога та її модна SUP версія мають очевидні відмінності. Які, ми розглянемо нижче.

Ваші тренування будуть більш результативними завдяки необхідності постійно підтримувати рівновагу. Навчитися цьому можна за лічені хвилини, а результат у вигляді стрункої фігури не змусить Вас чекати.

SUP йога заспокоює. Завдяки унікальному поєднанню технік йоги та постійному руху води ви зможете відчути єдність з природою та гармонію всередині. Як відомо, шум води – це один із найбільш приємних для людини звуків, до того ж вода допоможе вам зосередитися на диханні.

Йога заспокоює, але, на відміну від традиційної йоги, тут Вам точно не буде нудно. Погодьтеся, відчуття того, що Ви можете втратити рівновагу в будь-який момент, додає адреналіну будь-якому рухові!

SUP-йога допоможе Вам урізноманітнити свої заняття як йогою, так і водними видами спорту. Це поєднання є новим та незвичним. Можливо, це саме те, що Ви шукали?

SUP-йога складніша за йогу на землі, але і більш результативна та ефектна.

Свіже повітря, вода, звуки природи та приємні коливання.. Це прекрасно, це незвично, це саме те чого шукають мешканці сучасних бетонно-асфальтових мегаполісів.

SUP-йога загартовує волю. Навіть якщо Ви впадете у воду, у Вас не буде вибору, окрім повернутися та продовжити займатися. Це найкращий тренінг для впевненості в собі, моральної стійкості та сили волі. Так, SUP-йога зробить Вас сильнішим не лише фізично, а і морально!

SUP-йога зробить Вас сильнішим не  лише фізично, а і морально!

 

2019-07-24T23:50:44+00:00